Канів готується зустрічати гостей

n16-1 Президент України після  завершення ремонтно-реставраційних робіт у музеї Тараса Григоровича Шевченка напередодні підготовки до вшанування 150-річчя від дня смерті Тараса Шевченка та його перепоховання в Україні і відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря  ініціював створення у Каневі туристичного комплексу світового рівня.  Місто Канів також єдине з українських райцентрів ввійшло до переліку  туристичних об'єктів  Євро-2012.

 Тривають підготовчі роботи, які направлені на створення канівського туристичного комплексу, опрацьовується питання щодо будівництва автобану Київ-Канів-Черкаси по правому березі Дніпра, для того аби туристи, які приїжджатимуть до Києва, мали змогу оглянути історико-культурні місця подніпровського правобережжя Черкащини.

Ведеться підготовка до  відновлення теплохідного  сполучення по Дніпру за маршрутом  Київ - Канів - Черкаси – Чигирин.

В рамках цих заходів минулого тижня розпочались підготовчі земляні роботи по зведенню   на території сучасного автовокзалу та розташованого поряд приплаву терміналу "Авто-Ріка", розрахованого в першу чергу на збільшення туристичного потоку.

Share |

Оцінка користувачів

Оцінить статтю


Коментарі

Коментувати можуть лише зареєстровані користувачі. Будь-ласка, використовуючи посилання внизу сторінки авторизуйтеся або зареєструйтеся Зареєструвати користувача
Покищо коментарів до даної статті нема

Останні статті