Виставка «Любов до життя»

n45-2

Прекрасний, неповторний світ мистецтва, непідвладний часу, вічний як саме життя. Він завжди зачаровує людей. Адже не кожний може, підмітивши  тонкі нюанси навколишнього світу відтворити їх за допомогою фарб. А молодим художницям Альоні та Оксані Сорокіним це вдається. Завдяки таланту та наполегливій праці вони  створили цілу серію акварельних та графічних робіт. 

Нещодавно у приміщенні науково-дослідного відділу «Літературна Канівщина» Шевченківського національного заповідника відкрилася їхня виставка під назвою «Любов до життя». Приваблюють око яскраві пейзажі та чарівні портрети дітей. Картини Альони та Оксани  випромінюють світло, позитивну енергію, дарують тепло і любов.

На відкритті виставки були присутні викладачі Канівського училища культури і мистецтв,  наставники з спілки «Мистецька скарбничка», творча молодь. Присутні  з задоволенням оглянули виставку, привітали художниць, залишили свої враження у книзі відгуків.

Вони ще зовсім юні наші мисткині. Альона навчається на третьому курсі Канівського училища культури і мистецтв, відділ декоративно-прикладного мистецтва. Оксана – учениця 11 класу Погребської ЗОШ.

Народилися дівчата в с. Погреби Драбівського району Черкаської області, в родині Ольги та Олександра Сорокіних.

Тут пройшло їхнє дитинство. Художній талант передався їм, напевно, від тата, який захоплювався малюванням. Становленню сестер як художниць сприяло навчання в Драбівській дитячій школі мистецтв, яку Альона закінчила у 2009 році, а Оксана навчається і нині.

11 червня 2010 року у виставковій залі творчого об’єднання «Мистецька скарбничка»(м. Канів) відбулася перша персональна виставка Альони Сорокіної, на якій вона стала наймолодшим членом спілки.

Альона - учасниця виставок у Черкаському краєзнавчому музеї (2011 р.), галереї Рити Лаврентьєвої в м. Каневі (2011р.), учасниця районних, обласних конкурсів образотворчого мистецтва та міжнародного конкурсу «Інше життя».

Оксана Сорокіна – учасниця районних фестивалів-конкурсів «Повір у себе», переможець районного огляду-конкурсу «Таланти твої, Драбівщино» (2010р.). Лауреат першого ступеня в конкурсі «Таланти твої, Черкащино» в номінації «Графіка» (2010 р.), а також активна учасниця районних, обласних та міжнародних конкурсів образотворчого мистецтва. У 2010 році була проведена перша персональна виставка в смт. Драбів.

Виставка молодих художниць Альони та Оксани Сорокіних «Любов до життя» буде експонуватися до 1 квітня 2012 року.  

n45-6

n45-3

n45-4

n45-5 n45-1
Share |

Оцінка користувачів

Оцінить статтю


Останні статті