«Канів. Кручі 2012» - один з найскладніших вело-марафонів

n53-1 25 серпня у місті Каневі вперше відбулися всеукраїнські велоперегони «Канів. Кручі 2012». Незважаючи на дощ, проявити себе на канівських велоперегонах зібралися 34 вело любителі з Києва, Черкас, Житомира, Запоріжжя, Переяслава і, звичайно, канівчани. До речі юний велосипедист із Канева Карєтніков Дмитро переміг суперників в категорії «Юніори».
Дистанція відрізнялась великою кількістю підйомів та небезпечних спусків, що прекрасно відобразили концепт гонки «Канів. Кручі» як марафону на складному ландшафті.
Стартували перегони о 10:30 в кінці вулиці Бузницького. А вже о 15:00 нагороджені медалями, дипломами та призами, задоволені учасники поїхали по своїм містам та обіцяли, що обов’язково повернуться на слідуючий рік.
n53-2 Спонсором проекту стала компанія Velokiev.com, що надала учасникам перегонів призи на суму 2500 гривен. І не тільки.
Крім подарунків учасникам «Канів. Кручі» компанія Velokiev.com безкоштовно передала канівським багатодітним сім’ям два сучасних супер-велосипеда з повною екіпіровкою (велошлеми і велорукавички). Велосипеди були куплені на гроші, виручені в результаті благодійної акціі, ініційованої та підтриманої Velokiev.com. Велосипеди були вручені під час нагородження учасників «Канів.Кручі» сім’ям Тананихіних та Бахімових. Щасливі діти, в свою чергу, подарували Velokiev.com свої малюнки, що стали своєрідною подякою за прекрасні подарунки.

Share |

Оцінка користувачів

Оцінить статтю


Останні статті